آماده‌باش کامل واحدهای گشت یگان حفاظت منابع طبیعی در روز سیزده به‌در

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور با اعلام آماده باش کامل واحدهای گشت زنی این حوزه در روز طبیعت و سیزده بدر گفت: برای روز سیزده بدر که مردم به دامن طبیعت و تفرجگاه ها مراجعه می کنند، بیش از ۱۵۰۰ واحد گشتی فعال شدند ضمن آن که از فناوری‌های نو برای پایش و جلوگیری از آسیب به عرصه های جنگلی، مراتع و پارک ها استفاده خواهیم کرد.  ... “آماده‌باش کامل واحدهای گشت یگان حفاظت منابع طبیعی در روز سیزده به‌در”

Continue Reading ←

در روز طبیعت به توصیه‌ها و ملاحظات محیط زیستی توجه کنید

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از طبیعت‌گردان و مسافران نوروزی خواست تا برای بهره‌مندی از محیط زیستی زیبا، پاک و بانشاط، در زمان حضور در طبیعت و بوستان‌ها در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.  ... “در روز طبیعت به توصیه‌ها و ملاحظات محیط زیستی توجه کنید”

Continue Reading ←

فعالیت سامانه بارشی از فردا برای تهران

طبق پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان تهران، از فردا در نیمه شمالی و ارتفاعات استان، افزایش ابر و گاهی رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.  ... “فعالیت سامانه بارشی از فردا برای تهران”

Continue Reading ←

صدور اخطاریه آلودگی محیط زیستی برای ۱۴۳ مرکز درمانی رشت

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست شهرستان رشت گفت: پایش‌های مستمر پسماند عفونی مراکز درمانی کوچک این شهرستان، منجر به صدور ۱۴۳ مورد اخطاریه آلودگی محیط زیست شد.  ... “صدور اخطاریه آلودگی محیط زیستی برای ۱۴۳ مرکز درمانی رشت”

Continue Reading ←