تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبرئه شدند 

وکیل اولیای دم مرحوم مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گفت: بر اساس رای صادر شده تمام مدیران متهم سازمان محیط زیست و ستاد احیای دریاچه ارومیه در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست تبرئه شدند و تنها راننده به عنوان مجرم شناخته شد.  ... “تمام مدیران محیط زیست و ستاد احیا در پرونده واژگونی اتوبوس خبرنگاران تبرئه شدند ”

Continue Reading ←

کاهش آلودگی هوا با بهره‌برداری از خط تولید باتری‌های لیتیومی و سیلد

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: امیدواریم با راه اندازی و بهره برداری از این خط تولید اقدامی اساسی در جهت کاهش آلودگی هوا، کاهش آلودگی صوتی و کاهش مصرف بنزین حاصل گردد.  ... “کاهش آلودگی هوا با بهره‌برداری از خط تولید باتری‌های لیتیومی و سیلد”

Continue Reading ←

استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای حل مسائل محیط زیست با خانه‌های فناور

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی و مسئولیت اجتماعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هدف اصلی ایجاد خانه‌های فناور محیط زیست ایجاد ارتباط بین سازمان محیط زیست و مجموعه‌های دانش بنیان و بهره برداری از ظرفیت‌های این مجموعه‌ ها برای حل مسائل اصلی محیط زیست کشور است.  ... “استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای حل مسائل محیط زیست با خانه‌های فناور”

Continue Reading ←

پیش‌بینی رگبار باران در برخی مناطق تهران

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های شمالی و غربی استان، گاهی رگبار باران و وزش باد شدید با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه مورد انتظار است.  ... “پیش‌بینی رگبار باران در برخی مناطق تهران”

Continue Reading ←

سازمان منابع طبیعی: وضعیت جنگل‌های شمال مناسب است

مدیر کل دفتر جنگل داری و امور بهره برداری سازمان منابع طبیعی کشور گفت: با وجود آسیب‌ها، داده‌ها نشان از وضعیت مناسب جنگل‌های شمال دارد.  ... “سازمان منابع طبیعی: وضعیت جنگل‌های شمال مناسب است”

Continue Reading ←

ویدیو/ اعلام وضعیت سفید در سیستان و بلوچستان

شهرستان‌ دشتیاری در جنوب استان سیستان و بلوچستان از چند روز پیش درگیر بارش‌های شدید و سیل‌آسا شد به‌طوری که راه دسترسی این منطقه مسدود شد البته دستگاه‌های امدادی از پیش از آغاز بارش‌ها در حالت آماده‌باش بودند و به محض آغاز سیلاب برای امدادرسانی به مردم وارد میدان شدند.  ... “ویدیو/ اعلام وضعیت سفید در سیستان و بلوچستان”

Continue Reading ←

پذیرش ۱.۶ میلیون خودرو در مراکز معاینه فنی از ابتدای سال/ نصب ۳ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در محل

سرپرست ستاد معاینه فنی شهر تهران گفت: با توجه به آمارها، در ستاد معاینه فنی تا پایان روز ۱۹ اسفندماه ۱۴۰۲ بالغ بر ۱.۶ میلیون خودرو در مراکز معاینه فنی پذیرش داشتیم که رقم قابل ملاحظه‌ای است.  ... “پذیرش ۱.۶ میلیون خودرو در مراکز معاینه فنی از ابتدای سال/ نصب ۳ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در محل”

Continue Reading ←

ورود سامانه بارشی به کشور و ماندگاری آن تا سه‌شنبه

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: امروز(۲۱ اسفند) با ورورد سامانه بارشی به کشور و ماندگاری آن تا روز سه شنبه (۲۲ اسفند)برف و باران اغلب مناطق کشور را فرا می گیرد.  ... “ورود سامانه بارشی به کشور و ماندگاری آن تا سه‌شنبه”

Continue Reading ←