ویدیو/ گیلان؛ مهد زیبایی‌های طبیعی ایران

استان گیلان، مهد زیبایی‌های طبیعی ایران زمین است و در مناسبت‌های مختلف به خصوص در تعطیلات نوروزی در انتظار حضور گردشگران و طبیعت‌گردان از اقصی نقاط کشور است.  ... “ویدیو/ گیلان؛ مهد زیبایی‌های طبیعی ایران”

Continue Reading ←

مشارکت بیش از۲۵۰ نفر در طرح مردمی حفاظت از یوز ایرانی در نوروز ۱۴۰۳

رییس پارک ملی توران گفت: آمار اعلام آمادگی و مشارکت مردم در طرح حفاظت از یوز در ایام نوروز بی سابقه و تاریخی بود.  ... “مشارکت بیش از۲۵۰ نفر در طرح مردمی حفاظت از یوز ایرانی در نوروز ۱۴۰۳”

Continue Reading ←

کشاورزی ارگانیک؛ مفید یا مضر؟

کشاورزی ارگانیک اغلب به‌عنوان راه‌حلی پایدارتر برای تولید مواد غذایی معرفی می‌شود که از اشکال طبیعی کنترل آفات برای ترویج کشت سازگار با محیط زیست استفاده می‌کند.  ... “کشاورزی ارگانیک؛ مفید یا مضر؟”

Continue Reading ←

بارش باران و برف در برخی استان های کشور

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در نقاط سردسیر و مرتفع بارش برف در برخی استان‌های کشور خبر داد.  ... “بارش باران و برف در برخی استان های کشور”

Continue Reading ←

فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات کشور/ از تردد در مسیرهای مستعد وقوع بهمن اجتناب شود

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، وضعیت جوی مناطق کوهستانی کشور طی روزهای پنجشنبه و جمعه (٩ و ١٠ فروردین) را تشریح کرد و با توجه به بارش‌های سنگین روزهای گذشته و بارش برف در قله‌های مرتفع (به ویژه ارتفاعات البرز و زاگرس)، توصیه کرد که شهروندان از تردد در مسیرهای مستعد وقوع بهمن اجتناب کنند.  ... “فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات کشور/ از تردد در مسیرهای مستعد وقوع بهمن اجتناب شود”

Continue Reading ←