هشدار نارنجی هواشناسی برای تهران/پیش‌بینی رگبار باران و وزش باد شدید

اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به بارش باران و رگبار و رعد و برق همچنین وزش باد شدید تا خیلی شدید هشدار داد.  ... “هشدار نارنجی هواشناسی برای تهران/پیش‌بینی رگبار باران و وزش باد شدید”

Continue Reading ←

وضعیت دما و بارش از نیمه فروردین تا نیمه تیر۱۴۰۳

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی میانگین بارش تا نیمه تیر ۱۴۰۳ در محدوده نرمال خواهد بود و دما تا ۲ درجه بالاتر از حد نرمال پیش‌بینی می‌شود.  ... “وضعیت دما و بارش از نیمه فروردین تا نیمه تیر۱۴۰۳”

Continue Reading ←

رگبار باران در تهران/ کاهش محسوس دما طی سه شنبه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، با ورود سامانه جدید بارشی از روز دوشنبه (۲۸ اسفند) و استمرار آن تا روز چهارشنبه (اول فروردین ۱۴۰۳) آسمان استان بارانی و روز سه شنبه (۲۹ اسفند) نیز با کاهش محسوس دما همراه خواهد بود.  ... “رگبار باران در تهران/ کاهش محسوس دما طی سه شنبه”

Continue Reading ←

وضعیت جوی ۸ شهر پرتردد کشور از فردا تا اول فروردین

سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت جوی شهرهای پرتردد کشور طی روزهای دوشنبه تا چهارشنبه( ۲۸ اسفند تا اول فروردین) را تشریح و اعلام کرد که وضعیت جوی بیشتر این مناطق نیمه ابری تا ابری و گاهی با وزش باد و رگبار و رعد و برق همراه خواهد بود.  ... “وضعیت جوی ۸ شهر پرتردد کشور از فردا تا اول فروردین”

Continue Reading ←

همه راه های دسترسی به خدمات جوی سازمان هواشناسی در ایام نوروز

مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور گفت: سازمان هواشناسی کشور برای ارتقای ایمنی سفرهای نوروز خدمات جوی را از بسترهای مختلف تلفن گویا، اینترنت، نرم افزارهای موبایل، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در دسترس عموم قرار داده است.  ... “همه راه های دسترسی به خدمات جوی سازمان هواشناسی در ایام نوروز”

Continue Reading ←

ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا گفت: روز دوشنبه (۲۸ اسفند) سامانه بارشی وارد کشور می‌شود و در نقاط مختلف کشور رگبار و رعد و برق را در پی خواهد داشت.  ... “ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا”

Continue Reading ←