انتظارات از وزارت محیط زیست عراق برای حل معضل گرد و غبار

رییس سازمان حفاظت محیط زیست از تنظیم برنامه‌های مشترک برای مدیریت منابع آب و فاضلاب با وزارت محیط زیست عراق خبر داد.  ... “انتظارات از وزارت محیط زیست عراق برای حل معضل گرد و غبار”

Continue Reading ←

طوفان شدید، شمال استرالیا را درنوردید

کارشناسان هواشناسیِ استرالیا اعلام کردند یک توفند استوایی قدرتمند از عصر امروز (دوشنبه) به وقت محلی مناطق شمالی این کشور را درنوردیده و در حال عبور به سمت نواحی مرکزی است.  ... “طوفان شدید، شمال استرالیا را درنوردید”

Continue Reading ←

حفاظت از محیط زیست، انتخاب نیست بلکه ضرورت است

مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران از تشکیل کمیته تخصصی محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری‌های کلانشهرهای کشور به منظور افزایش همکاری و هم افزایی در راستای رفع موانع و مشکلات محیط زیستی پیش‌رو خبر داد.  ... “حفاظت از محیط زیست، انتخاب نیست بلکه ضرورت است”

Continue Reading ←

دیوارکشی ترکیه در مرز ایران نیاز به بررسی فنی و بازنگری دارد

معاون رییس جمهور گفت: ایجاد دیوارکشی ترکیه در مرز ایران و ساختار و نحوه تعبیه آن نیاز به بررسی فنی و بازنگری دارد.  ... “دیوارکشی ترکیه در مرز ایران نیاز به بررسی فنی و بازنگری دارد”

Continue Reading ←

تهران از بعدازظهر بارانی می‌شود

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران با ورود و فعالیت سامانه بارشی جدید از بعد از ظهر امروز (۲۸ اسفند) بارندگی و بارش برف و باران در مناطق مختلف تهران تا روز چهارشنبه (۱ فروردین ۱۴۰۳) ادامه دارد. از روز پنجشنبه (۲ فروردین ۱۴۰۳) نیز افزایش نسبی دما نیز پیش‌بینی می‌شود.  ... “تهران از بعدازظهر بارانی می‌شود”

Continue Reading ←

قدر جنگل‌ها را بدانیم/ اول فروردین «روز جهانی جنگل» است

اول فروردین، نخستین روز زایش طبیعت و سرسبزی گل، گیاه و درخت از سوی مجمع عمومی‌ سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی جنگل نامگذاری شده است.  ... “قدر جنگل‌ها را بدانیم/ اول فروردین «روز جهانی جنگل» است”

Continue Reading ←