پویش «نهال نو، خانه نو» برگزار شد

همزمان با روز درختکاری با هدف ترویج نوسازی مسکن و ارتقای کیفیت زندگی در محلات هدف بازآفرینی شهری، پویش «نهال نو، خانه نو» در محله مینایی منطقه ۱۵ تهران برگزار شد.  ... “پویش «نهال نو، خانه نو» برگزار شد”

Continue Reading ←

ایجاد نگرش محیط زیستی در جامعه یکی از ارکان توسعه است

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در آیین روز درختکاری و آموزش همگانی محیط زیست گفت: ایجاد نگاه و نگرش محیط زیستی در اقشار مردم و مشارکت مردمی یکی از ارکان اصلی توسعه است.  ... “ایجاد نگرش محیط زیستی در جامعه یکی از ارکان توسعه است”

Continue Reading ←

درخت‌داری مهمتر از درختکاری است/رصد گونه‌های وارداتی در گمرک

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: ما در موضوع ایمنی زیستی و ورود و خروج گونه‌های گیاهی مسئولیت داریم و این موضوع بسیار برای ما مهم است که چه گونه‌ای در کجا کاشته شود. تمام این موارد در گمرکات کشور رصد می‌شود و آیین نامه‌های آن مشخص است.  ... “درخت‌داری مهمتر از درختکاری است/رصد گونه‌های وارداتی در گمرک”

Continue Reading ←

زلزله‌ای با قدرت ۳.۷ ریشتر تربت‌حیدریه را لرزاند

رئیس جمعیت هلال‌احمر تربت‌حیدریه گفت: بعد از ظهر امروز زمین لرزه‌ای با قدرت ۳.۷ در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر حوالی شهرستان تربت‌حیدریه را لرزاند.  ... “زلزله‌ای با قدرت ۳.۷ ریشتر تربت‌حیدریه را لرزاند”

Continue Reading ←

انتقال ۱۴۰ میلیون لیتر پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه در شبانه روز

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان‌غربی گفت: ۱۴۰ میلیون لیتر پساب تصفیه شده در شبانه روز از طریق خط انتقال ۱۲ کیلومتری وارد دریاچه ارومیه می شود.  ... “انتقال ۱۴۰ میلیون لیتر پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه در شبانه روز”

Continue Reading ←

باران و رعد و برق در ۱۸ استان/ وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق کشور

سازمان هواشناسی نسبت به بارش باران و رعد و برق در ۱۸ استان و احتمال آبگرفتگی معابر عمومی همچنین وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق کشورهشدار داد.  ... “باران و رعد و برق در ۱۸ استان/ وزش باد نسبتا شدید در برخی مناطق کشور”

Continue Reading ←

نامگذاری ۱۵ اسفند به عنوان روز «آموزش همگانی حفظ محیط زیست»

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با بیان اینکه در آموزش محیط زیست نیاز به عزم ملی و بین‌المللی برای تقویت فرهنگ حفاظت از محیط زیست در سطح اقشار مختلف جوامع هست، گفت: نامگذاری روز ۱۵ اسفند ماه به عنوان روز «آموزش همگانی حفظ محیط زیست» در تقویم رسمی کشور یکی از گام‌های اساسی برای حفظ و صیانت از محیط زیست کشور است.  ... “نامگذاری ۱۵ اسفند به عنوان روز «آموزش همگانی حفظ محیط زیست»”

Continue Reading ←

تداوم آلودگی هوای تهران/ کودکان و سالمندان از تردد در فضای باز خودداری کنند

مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به تداوم آلودگی هوای تهران تا صبح پنجشنبه (۱۸ اسفندماه ) به کودکان و سالمندان توصیه کرد که از تردد در فضای باز خودداری کنند.  ... “تداوم آلودگی هوای تهران/ کودکان و سالمندان از تردد در فضای باز خودداری کنند”

Continue Reading ←