نیازمند تاسیس مرکز منطقه‌ای و جهانی مقابله با طوفان‌های گردوغبار هستیم

رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: نیازمند تاسیس مرکز منطقه‌ای و جهانی مقابله با طوفان‌های گردوغبار و حمایت از ایجاد صندوق مالی منطقه‌ای برای منطقه غرب آسیا هستیم.  ... “نیازمند تاسیس مرکز منطقه‌ای و جهانی مقابله با طوفان‌های گردوغبار هستیم”

Continue Reading ←

اجرای طرح ارتقای مهارت های تحصیلی دانش آموزان دوره دوم متوسطه

مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت: در طرح ارتقای مهارت های تحصیلی دانش آموزان دوره دوم متوسطه۱۴۵۶ پایگاه در سراسر کشور با مشارکت ۴۵۰۰ نفر از مشاوران آموزش دیده، به دانش آموزان دوره دوم متوسطه خدمات مشاوره تحصیلی ارائه خواهد شد.   ... “اجرای طرح ارتقای مهارت های تحصیلی دانش آموزان دوره دوم متوسطه”

Continue Reading ←

ویدیو/ بازگشایی محورهای مواصلاتی خراسان رضوی

بارش‌ شدید برف زمستانی طی چند روز اخیر در استان خراسان رضوی موجب اختلال در تردد محورهای مواصلاتی مناطق سردسیری این استان شده و ماموران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با برف‌روبی، نمک‌پاشی و کمک به خودروهای گرفتار در برف برای بازگشایی این محورهای مواصلاتی در حال تلاش هستند.  ... “ویدیو/ بازگشایی محورهای مواصلاتی خراسان رضوی”

Continue Reading ←

دعوت رئیس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

رییس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری در بیانیه‌ای حضور حداکثری مردم را در انتخابات جلوه‌ای از بصیرت و عظمت ملت شریف ایران برشمرد و از آحاد مردم به‌ویژه جامعه بزرگ جنگلبانان جهت شرکت در انتخابات دعوت کرد.  ... “دعوت رئیس سازمان منابع طبیعی از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات”

Continue Reading ←

افزایش احتمال تصویب قطعنامه «مقابله با طوفان‌های شن و گرد و غبار» در مجمع جهانی محیط زیست

بر اساس اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، با توجه به دریافت ملاحظات کشورها نسبت به بندهای قطعنامه «مقابله با طوفان‌های شن و گرد و غبار» که به پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران در مجمع جهانی محیط زیست مورد بررسی قرار گرفته، احتمال تصویب آن افزایش یافته است.  ... “افزایش احتمال تصویب قطعنامه «مقابله با طوفان‌های شن و گرد و غبار» در مجمع جهانی محیط زیست”

Continue Reading ←

وضعیت جوی تهران؛ آسمانی صاف تا قسمتی ابری

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان تهران تا یکشنبه (۱۳ اسفند) صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و از ظهر فردا تا دوشنبه (۱۴ اسفند) روند تدریجی افزایش نسبی دما مورد انتظار است.  ... “وضعیت جوی تهران؛ آسمانی صاف تا قسمتی ابری”

Continue Reading ←

قدم اول برای حفاظت از محیط زیست «قانون» است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم به ویژه دوستداران و خانواده بزرگ محیط زیست برای شرکت در انتخابات در روز ۱۱ اسفند، نوشت: قدم اول برای حفاظت از محیط زیست قانون است و این مهم تنها با انتخاب قانونگذار آگاه، عالم، عاشق ایران اسلامی و پایبند به پاسداشت خون شهیدان عزیزمان امکان پذیر خواهد بود.  ... “قدم اول برای حفاظت از محیط زیست «قانون» است”

Continue Reading ←

ادامه بارش‌ها در مرکز و نوار شرقی کشور / افزایش دما در اغلب مناطق از شنبه

رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به افزایش نسبی دما در هفته آتی اظهار کرد: از روز شنبه (۱۲ اسفند) تا اواخر هفته آینده برای بیشتر مناطق کشور افزایش نسبی دما پیش‌بینی شده است.  ... “ادامه بارش‌ها در مرکز و نوار شرقی کشور / افزایش دما در اغلب مناطق از شنبه”

Continue Reading ←

ویدیو/ کشف کوهی بزرگ در اعماق سواحل شیلی!

محققان در زمان کاوش در سواحل شیلی کوهی بزرگ در اعماق دریا پیدا کرده‌اند که زیستگاه حداقل ۱۰۰ نوع گونه دریایی جدید است که تا به حال دیده نشده‌اند، تیم تحقیقانی در زمان کاوش در «پشته سالاس» و «گومز» به طور تصادفی به این کوه جدید که در اعماق دریاست، برخورد کردند.  ... “ویدیو/ کشف کوهی بزرگ در اعماق سواحل شیلی!”

Continue Reading ←