از قاچاق حیات وحش به بهانه سفره هفت‌سین جلوگیری کنید

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از مدیران محیط زیست تمامی استان های کشور خواست تا از قاچاق حیات وحش از جمله گونه در معرض خطر انقراض سمندر لرستانی و گونه گیاهی مهاجم سنبل آبی به عنوان بخشی از هفت سین سفره نوروزی به صورت جدی جلوگیری کنند.  ... “از قاچاق حیات وحش به بهانه سفره هفت‌سین جلوگیری کنید”

Continue Reading ←

تداوم بارش تا پنجشنبه در تهران/ یخبندان و کاهش دما در سطح استان

براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، طی چهار روز آینده آسمان استان ابری گاهی نیمه ابری مه رقیق و با فعالیت متناوب سامانه بارشی تا پنجشنبه ۱۰ اسفند همراه است.  ... “تداوم بارش تا پنجشنبه در تهران/ یخبندان و کاهش دما در سطح استان”

Continue Reading ←

نامه سلاجقه به استانداران برای آماده‌سازی مسیرهای گردشگری و پاکسازی طبیعت برای نوروز

معاون رییس جمهور از استانداران سراسر کشور خواست تا با اجرای طرح‌های پاکسازی طبیعت به‌ویژه حاشیه محورهای مواصلاتی شهری و روستایی، مراکز گردشگری و زیستگاه‌های طبیعی استان در قالب طرح «مسیر سبز-ایران پاک» مسیرهای گردشگری را برای بهره‌مندی گردشگران از ظرفیت‌های محیط‌زیستی پاک و سالم فراهم کنند.  ... “نامه سلاجقه به استانداران برای آماده‌سازی مسیرهای گردشگری و پاکسازی طبیعت برای نوروز”

Continue Reading ←

تداوم برف و باران در بیشتر استان‌ها/ ماندگاری هوای سرد تا پایان هفته

سازمان هواشناسی نسبت به تداوم برف و باران در بیشتر استان‌ها و ماندگاری هوای سرد تا پایان هفته همچنین احتمال آبگرفتگی معابرعمومی هشدار داد.  ... “تداوم برف و باران در بیشتر استان‌ها/ ماندگاری هوای سرد تا پایان هفته”

Continue Reading ←