سرمای هوای تهران ادامه دارد

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، از امروز تا صبح پنجشنبه (۱۰ اسفندماه) ماندگاری هوای سرد و از ظهر پنجشنبه تا روز شنبه (۱۲ اسفندماه) روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.  ... “سرمای هوای تهران ادامه دارد”

Continue Reading ←

دولت سیزدهم تمرکز صنایع را از فلات مرکزی به سواحل جنوبی تغییر می دهد

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در جریان بازدید از منطقه حفاظت شده آهوی ایرانی جزیره کیش گفت: دولت سیزدهم در نظر گرفته است تا تمرکز صنایع را از فلات مرکزی به سمت سواحل جنوبی پیش ببرد.  ... “دولت سیزدهم تمرکز صنایع را از فلات مرکزی به سواحل جنوبی تغییر می دهد”

Continue Reading ←

پیش‌بینی بارش‌های فراتر از نرمال در برخی مناطق کشور/ تجربه هوای سرد طی دو هفته آتی

بر اساس اعلام پژوهشکده اقلیم‌شناسی و تغییر اقلیم پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور، بارش‌های فراتر از نرمال در برخی مناطق کشور طی روزهای آینده و حاکمیت هوای سرد طی دو هفته آتی پیش‌بینی می‌شود.  ... “پیش‌بینی بارش‌های فراتر از نرمال در برخی مناطق کشور/ تجربه هوای سرد طی دو هفته آتی”

Continue Reading ←

واکنش محیط زیست تهران به حمله ببر در قفس به یکی از عوامل برنامه‌ای تلویزیونی

در پی ورود عوامل یک برنامه تلویریونی به قفس ببر باغ وحش صفادشت و حمله این گونه به یکی از آنان، رئیس اداره حفاظت و مدیریت حیات وحش استان تهران گفت: ما آن‌جا حضور نداشتیم و نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده است.  ... “واکنش محیط زیست تهران به حمله ببر در قفس به یکی از عوامل برنامه‌ای تلویزیونی”

Continue Reading ←