کمپین «همراه طبیعت» همراه اول کلید خورد.

از روز پنج شنبه ۸ اسفندماه، همزمان با آغاز نمایشگاه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، کمپین «همراه طبیعت» اپراتور اول کلید می خورد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از هشتم تا پانزدهم اسفندماه(روز درختکاری)، با هدف فرهنگ سازی و کمک به حفاظت از محیط زیست کشور، همراه اول کمپین «همراه طبیعت» خود را آغاز می کند.
بر اساس این طرح، همراه اولی ها می توانند با فعال سازی «عدم چاپ قبض» و «خرید شارژ الکترونیکی» برای رسیدن به هوایی پاک و آسمانی فیروزه ای همراه طبیعت شوند.

مشترکین اعتباری همراه اول می توانند برای همراهی با این طرح، بجای خرید شارژ کاغذی، بصورت الکترونیک(سامانه ۹۹۹۰، سرویس جیرینگ، دستگاه های ATM، POS و …) شارژ مورد نیاز خود را تهیه کنند.
همچنین مشترکین دائمی که حدود ۱۷ میلیون از مشترکین همراه اول را تشکیل می دهند، می توانند با عدم دریافت صورت حساب کاغذی، سهم به سزایی در حمایت از محیط زیست ایفا کنند.
مشترکین دائمی همراه اول علاوه بر پرتال، از طریق کد دستوری (USSD)، پیامک و تماس با ۹۹۹۰ نیز می توانند عدم چاپ قبض خود را اعلام کنند. این افراد با شماره گیری کد دستوری#۱۱۴*۱۱۱* یا ارسال عدد ۱۱۴ به سرشماره پیامکی ۱۱۱ و یا تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰ می توانند عدم چاپ قبض خود را فعال کنند.
همراه اول روش هایی جایگزین برای رؤیت صورتحساب در نظر گرفته است. همراه اولی ها می توانند به جای دریافت قبض کاغذی، از روش های«مراجعه به پرتال»، «ارسال پیامک به ۹۹۰۰۰۹»، «تماس با سامانه ۹۹۹۰»، «ارسال عدد ۱۱۱ به سرشماره پیامکی ۱۱۱» و «شماره گیری کد دستوری #۱۱۱*۱۱۱*» اقدام کنند.
همراه اول در کمپین «همراه طبیعت» خود،‌ با تآکید بر اینکه اگر تمامی مشترکین دائمی، دریافت صورتحساب کاغذی خود را لغو کنند، سالانه از قطع ۳۴۶۸ درخت جلوگیری می شود؛ مشترکین خود را به مشارکت در این طرح طبیعت دوستانه دعوت کرده است.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به غرفه این اپراتور در نمایشگاه فن آوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (۸ تا ۱۱ اسفند، سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران) و یا پرتال این شرکت به نشانی WWW.MCI.IR مراجعه کنند.

Posted in: دسته‌بندی نشده