هشدار هواشناسی برای ادامه بارش‌ها در کشور/ از توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنید

سازمان هواشناسی کشور با پیش‌بینی ادامه بارش‌ها در ۲۲ استان تا روز یکشنبه نسبت به آبگرفتگی معابر و جاری شدن روان آب هشدار داد.  ... “هشدار هواشناسی برای ادامه بارش‌ها در کشور/ از توقف در بستر و حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کنید”

Continue Reading ←

ویدیو/ دهمین جشنواره لاله‌های کرج

دهمین جشنواره لاله‌های کرج از ۲۰ تا ۲۷ فروردین در باغ گل‌های پارک شهید چمران در حال برگزاری است؛ در این جشنواره ۳۰۰ هزار پیاز لاله هلندی در ۳۷ نوع و ۲۰۰ هزار گل فصلی دیگر کاشته شده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.  ... “ویدیو/ دهمین جشنواره لاله‌های کرج”

Continue Reading ←

ساخت هتل ۲۵ طبقه شیان در بوستان جنگلی لویزان

شهردار منطقه ۴ تهران از ساخت هتل ۲۵ طبقه در بوستان جنگلی لویزان خبر داد و گفت: هتل جدید در همان زمینی که قبلا هتل «شیان» قرار داشت احداث می‌شود.  ... “ساخت هتل ۲۵ طبقه شیان در بوستان جنگلی لویزان”

Continue Reading ←

تداوم کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور/ ورود سامانه بارشی از یکشنبه

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور تا روز شنبه خبر داد.  ... “تداوم کاهش محسوس دما در نیمه شمالی کشور/ ورود سامانه بارشی از یکشنبه”

Continue Reading ←

روند فزاینده انتشار گازهای گلخانه‌ای در جهان

روند رو به رشد انتشار گازهای گلخانه‌ای انسان ساخت از سال ۱۹۹۰ در تمام گروه‌های اصلی این گازها ادامه داشته است. در سال ۲۰۱۹ بیشترین رشد مربوط به انتشار مطلق دی‌اکسید کربن حاصل از سوخت‌های فسیلی و فعالیت‌های صنعتی و پس از آن متان بود.  ... “روند فزاینده انتشار گازهای گلخانه‌ای در جهان”

Continue Reading ←