به مناسبت روز جهانی محیط زیست: اقدامات شاخص محیط زیستی خود را ثبت کتید.

برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP)- روز جهانی محیط زیست 2013 در 5 ژوئن نزدیک است. امسال ما از همه اعضای رو به رشد روز جهانی محیط زیست در سرتاسر کره خاکی می خواهیم به اصل “فکر کردن، خوردن، و صرفه جویی کردن” احترام بگذارند. مصرف بیهوده خود را پایین بیاورید.
روز جهانی محیط زیست امسال به نگرانی های افزایش زباله های مواد غذایی و پیامدهای بشردوستانه، اقتصادی و زیست محیطی آن می پردازد. با یاری یکدیگر آگاهی را بالا برده و به اقدام فوری برای کاهش زباله های مواد غذایی و از دست رفتن زنجیره تامن مواد غذایی دست می زنیم. همگی باید با یکدیگر همکاری کنیم – تولید کنندگان مواد غذایی، سوپر مارکت ها، مصرف کنندگان، رستوران ها و هتل های زنجیره ای، مدارس، باشگاه های ورزشی و باشگاه های دیگر اجتماعی، مدیران اجرائی شرکت ها، شهرداران ، رهبران ملی و جهانی.

بیایید در روز جهانی محیط زیست دست به اقدام بزرگی بزنیم. نسبت به کاهش ضایعات مواد غذایی اقدام کنید، فعالیت هایتان را سازماندهی کرده و بر روی وب سایت روز جهانی محیط زیست قرار دهید.
همین حالا اقدامات خود را در وب سایت WED ثبت کنید.

شما می توانید در روز جهانی محیط زیست دست به اقدامات مثبتی بزنید، از استفاده مشترک از ماشین گرفته تا ترویج درختکاری در محله خود یا تعیین یک روز به عنوان روز زباله کمتر غذایی در مدرسه یا دفترتان. ما می خواهیم از اقدامات محیط زیستی شما در محل زندگیتان آگاه باشیم، بنابراین فراموش نکنید در وب سایت رسمی روز جهانی محیط زیست نام نویسی کرده و به مردم در سراسر جهان الهام بخشید تا آنها نیز برای حفظ محیط زیست اقدام کنند.
منبع : وب سایت مرکز صلح و محیط زیست

نوشته شده در: دسته‌بندی نشده