كارگاه آموزشي “درختان و نقش آنها در كاهش آلودگي هوا” در کرج برگزار شد.

مدير روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري کرج از برگزاری كارگاه آموزشي “درختان و نقش آنها در كاهش آلودگي هوا” خبر داد. حميدرضا عسگري در گفتگو با پايگاه خبري مديريت شهري كرج، با اشاره به اهميت فضاي سبز و درختان و نقش مهم آن در كاهش آلودگي هوا، اظهار داشت: كلانشهر كرج نيز طي سال جاري مانند بسياري از شهرهاي بزرگ ايران با بحران آلودگي هوا درگير بوده است.
اين مسئول با اشاره به مطلب مذكور عنوان كرد: سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري كرج به مناسبت هفته درختكاري و آشنايي شهروندان با نقش و اهميت گياهان به ويژه درختان، كارگاه آموزشي با عنوان درختان و نقش آنها در كاهش آلودگي هوا را برگزار كرده است. وي برگزاري اين دوره را با حضور “وحيد اعتماد” از اساتيد دانشكده پرديس كشاورزي اعلام كرد و افزود:
اين دوره آموزشي در سالن آموزش سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري كرج برگزار شد.
مدير روابط عمومي سازمان پاركها و فضاي سبز شهرداري كرج پررنگ كردن مسئله كاهش آلودگي هوا براي شهروندان را از اهداف مهم اين كارگاه آموزشي ذكر كرد.عسگري مشاركت شهروندان در زمينه كاهش آلودگي هوا را در تحقق اين مهم مثبت ارزيابي كرد و افزود: شهروندان مي توانند با حفاظت از فضاهاي سبز و درختان با مشكل آلودگي هوا مقابله كنند.


نوشته شده در: دسته‌بندی نشده