خرید سمندر و روش نگهداری و مراقب از سمندر لرستانی!

همانطور که در تصویر می بینید امروز دیدم هموطنی این عبارت را جستجو کرده و وارد وبلاگم شده. این نشان از آن دارد که آن هموطن این حیوان زیبا و در حال انقراض را خریداری کرده است. بسیار دردناک است که علیرغم تذکرات داده شده همچنان تجارت این حیوان ادامه دارد.

این تیتر را برای این انتخاب کردم تا افرادی که در جستجوی اطلاعاتی در این خصوص هستند بهتر و سریعتر وارد این مطلب شوند.

دوست عزیز، هموطن گرامی، سمندر لرستانی حیوانی است که فقط و فقط در ایران زندگی می کند. در لیست اتحادیه بین المللی حفاظت از محیط زیست در رده در معرض انقراض طبقه بندی شده است وبه این معنی است که اگر مراقبت لازم صورت نگیرد ممکن است بزودی منقرض شود. در سالهای گذشته افراد بسیاری برای تجارت کثیف این حیوان اقدام کرده اند و وضعیت بقای این حیوان بسیار خطرناک است.

هموطن گرامی ما پیش از این شیر ایرانی و ببرمازندران را از دست داده ایم و نباید بگذاریم یک گونه دیگر منقرض شود. وضعیت سمندر به گونه ای خطرناک است که حتی خریدن یک عدد از آنها هم می تواند به روند نابودی آن کمک زیادی کند و بر عکس برگرداندن آن به طبیعت می تواند کمک زیادی به حفظ این گونه بکند. یادمان باشد سمندر میراث طبیعی ایرانیان و جهانیان است.
بیایید سمندر را حفظ کنیم. هموطن گرامی، اگر نادانسته سمندری خریداری کرده اید لطفن همین جا یا از طریق ایمیل RESCUE@ARW.IR  پیام بگذارید تا ترتیب بازگرداندن آن به طبیعت انجام شود.حتی می توانید با اداره محیط زیست شهرستان خود تماس بگیرید. با این حال حتی اگر نمی خواهید چنین کاری بکنید، لطفن آدرس محلی که از آنجا سمندر خریده اید را برای ما بفرستید تا جهت نجات دیگر سمندرها و برخورد با متخلفان برخورد لازم صورت گیرد.

برای پیدا کردن بهتر این مطلب در موتورهای جستجوگر اینترنت: محل خرید سمندر لرستانی- قیمت سمندر لرستانی – مراقب از سمندر- تغذیه سمندر لرستانی – محل نگهداری سمندر قیصر – تشخیص جنسیت سمندر لرستانی –  سمندر در سفره هفت سین – سمندر بخریم یا نخریم – بیماری های سمندر – مجازات نگهداری از سمندر – سمندر در سفره هفت سین – سمندر و ماهی قرمز – همه چیز در مورد سمندر

مطالب مرتبط:

فروش سمندرلرستانی در بازار را گزارش کنید

سمندر؛ سرمایه ملی همه ایرانیان است

نوشته شده در: دسته‌بندی نشده