برگزاری اولین کارگاه آموزشی مدیریت پسماند برای واحدهای پذیرایی محور جاده چالوس

اولین کارگاه آموزشی مدیریت پسماند در بخش آسارا جهت  ساماندهی و ارائه راهکارهای اجرایی در مجتمع رفاهی دیپلمات برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی بخشداری آسارا ، بخشدار آسارا با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت پسماند ابراز امیدواری کرد که این کارگاه دستاوردهای مثبتی را در بخش به ارمغان داشته و تداوم آن را خواستار شد . محسن محمدی اظهار داشت :  بخش آسارا یکی از نقاط گردشگری و جاده توریستی کشور است که مورد توجه مسافران و گردشگران می باشد که حفظ محیط زیست آن مستلزم توجه ویژه و همکاری همه جانبه مسئولین و واحدهای صنفی با فراگیری علم روز ، فرهنگ سازی و جمع آوری به موقع پسماندها و تفکیک آن می باشد .
وی افزود : جاده چالوس یکی از چهار جاده زیبای جهان می باشد که در تمام فصول پذیرای گردشگران است و با توجه به پتانسیل ها و قابلیتهای منطقه ، در حالی که باغ لاله گرماب افتتاح شده است باغ لاله ولایت رود همچنان زیر برف مدفون و در اواخر خرداد ماه رویش خواهد داشت .


 شایان ذکر است که در این کارگاه آموزشی مسئولین اداره کل محیط زیست استان – اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج – سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج – مدیرجمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست کرج ، اعضاء شورای اسلامی بخش آسارا و تعداد کثیری از متصدیان واحدهای پذیرایی بین راهی و مدیران هتلهای بخش حضور داشتند.

نوشته شده در: دسته‌بندی نشده