مراسم گرامیداشت هفته زمین پاک – مدرسه راهنمایی دخترانه شبانه روزی برادران طباطبایی

 


مراسم گرامیداشت هفته زمین پاک – مدرسه راهنمایی دخترانه شبانه روزی برادران طباطبایی


پیرو هماهنگی های بعمل آمده با مدیریت محترم آموزش و پرورش کاشمر، مراسم نمادین گرامیداشت هفته زمین پاک در روز سه شنبه 5/2/91 در محل مدرسه دخترانه شبانه روزی برادران طباطبایی کاشمر برگزار گردید.


این مراسم در ساعت 30/7 صبح و با حضور بخشدار محترم مرکزی کاشمر جناب آقای دهباشی ، معاونت محترم پرورشی آموزش و پرورش کاشمر جناب آقای محمدی و جمعی از روسای ادارات شهرستان کاشمر و با حضور حدود 100 نفر از دانش آموزان برگزار شد که پس از تلاوت آیاتی از قران کریم و نواختن سرود مقدس جمهوری اسلامی ، آقای محمدی ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه( سلام اله علیها )به ارائه مطالبی در خصوص محیط زیست و اهمیت آن پرداخته و سپس آقای مهندس توکلی رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشمر به ارائه مطالبی در خصوص مناسبت زمین پاک _زباله و نیز اهمیت پاکیزگی محیط زیست به حاضران در قالب پاورپوینت پرداختند. پس از آن بخشدار محترم مرکزی کاشمر ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات اداره حفاظت محیط زیست کاشمر و نیز همکاری صمیمانه آموزش و پرورش مطالبی را ایراد نمودند .


همچنین به چند نفر از دانش آموزان که به سئوالات مطرح شده در مراسم پاسخ صحیح داده بودند از طرف اداره حفاظت محیط زیست جوایزی اهدا گردید.


در پایان نیز دانش آموزان به پاکسازی محیط اطراف مدرسه اقدام نمودن و بلوار امام رضا(ع) را بطول حدود 500 متر پاکسازی نمودند.


روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست کاشمر


 

نوشته شده در: دسته‌بندی نشده