گرین بلاگ – تازه‌ترین مطالب وبلاگستان محیط زیست

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

شعار روز جهانی حفاظت از لایه ازن و متن نامه ی مارکو گونزالس دبیر اجرایی دبیرخانه ازن یونپ- 2013

من مفتخرم تا شما رو به برگزاری جشنواره ی بین المللی حفاظت از لایه ی ازن در روز 16 سپتامبر 2013 دعوت کنم؛ روزی که قطعنامه توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد در سال 1994 به تصویب رسید.
شعار جشنواره امسال “یک اتمسفر سالم، آینده ای که ما می خواهیم” است.
پروتکل مونترال به عنوان نخستین نمونه از همکاری های بین المللی موفق به جهت حفاظت جهانی مورد ستایش قرار گرفته است. پروتکل مونترال علاوه بر حفاظت از لایه ازن، به حفاظت از اقلیم جهانی نیز کمک کرده است. به واسطه ی این پروتکل، تعهد سیاسی همه ی دولت ها و حکومت های دنیا نقطه ی عطفی گردید تا با ایجاد اعتماد بین طرفین متعهد، اعتماد به نفسی برای مقابله با چالش های بیشتر در سال های آینده به وجود آید.
در این فرصت به وجود آمده، دبیرخانه جشنواره خوشحال خواهد شد تا با دریافت اطلاعات دولت ها، بتواند برای جشنواره ی روز بین المللی ازن در کشور شما برنامه ریزی نماید.
لطفا پس از برگزاری جشنواره، نمونه هایی از فعالیت های خود از قبیل انتشارات، هنرهای تجسمی، عکس و یا پوشش خبری رسانه ای را به دبیرخانه ی جشنواره ارسال نمایید.این فعالیت ها در وب سایت ما (http://ozone.unep.org) به صورت گسترده انتشار خواهد یافت.
ترجمه: نگار سلجوقی بادلو
منبع: پورتال اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز

Tagged →

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

پاسخی بگذارید