گرین بلاگ – تازه‌ترین مطالب وبلاگستان محیط زیست

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

آغاز به کار نمایشگاه عکس با موضوع آب در خانه هنرمندان ایران

دومین نمایشگاه گروهی عکس با موضوع آب، روز چهارشنبه ۲۸ فروردین در گالری بهار خانه هنرمندان ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران، این نمایشگاه از سوی کلوپ عکس ایران و با هماهنگی روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران و در چارجوب برنامه های آگاهی بخشی و فرهنگ سازی صورت برگزار می شود.
عکس های نمایشگاه، 50 اثر منتخب از 106 عکس برگزیده موضوع آب راه یافته به گالری سایت کلوپ عکس ایران است که از میان حدود یکهزار عکس فرستاده شده از سوی اعضای سایت برگزیده شده اند. در نخستین روز این نمایشگاه، استقبال نسبتا” بالایی از آن صورت گرفت و سفیر بوسنی و هرزگوین در تهران، از جمله بازدیدکنندگان بود.
این نمایشگاه از ساعت 15 تا 20 روزهای 28 فروردین تا پنجم اردیبهشت، پذیرای بازدید کنندگان است.
 

در مراسم اهدای جوایز این نمایشگاه که روز سه شنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار می شود، از پنج اثر برگزیده تقدیر می شود. این نمایشگاه با هماهنگی روابط عمومی شرکت مدیریت منابع آب ایران و با هدف حساس سازی گروه های مرجع و رهبران فکری جامعه، به وی‍ژه هنرمندان در رشته های مختلف نسبت به موضوع آب، برپا شده است.
در نمایشگاه گروهی عکس، عکاسان با نگاه های متفاوتی به موضوع آب نگریسته اند و از تکنیک های فتوآرت و ماکروگرافی هم استفاده شده است. خانه هنرمندان ایران در خیابان طالقانی، بعد از تقاطع ایرانشهر، خیابان شهید موسوی شمالی، ضلع جنوبی باغ هنر قرار دارد.

Tagged →

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

پاسخی بگذارید