گرین بلاگ – تازه‌ترین مطالب وبلاگستان محیط زیست

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

دوره آموزشی آلودگی هوا و صنایع کانی فلزی و غیرفلزی در کرج آغاز شد .کارگاه آموزشی آلودگی هوا در “صنایع کانی فلزی و غیرفلزی” با دعوت از کارشناسان ادارات کل محیط زیست سراسر کشور به مدت چهار روز در مرکز آموزشی عالی امام خمینی(ره) در کرج آغاز شد.


به گزارش خبرنگار مهر، دوره آموزشی آلودگی هوا در صنایع کانی فلزی و غیرفلزی پیش از ظهر دوشنبه با حضور ۴۰ نفراز کارشناسان محیط زیست کشور در مرکز آموزش عالی امام خمینی در کرج آغاز شد. این دوره آموزشی با هدف ارائه اطلاعات به منظور آشنایی کارشناسان با آلایندگی صنایع کانی فلزی و غیرفلزی و تاثیرات آن در هوا برگزار شده است.

دوره آموزشی آلودگی هوا در” صنایع کانی فلزی و غیرفلزی” دومین دوره از سلسله آموزشهای آلاینده های هوا است که به میزبانی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز و با همکاری دفتر آلودگی هوا سازمان محیط زیست در کرج برگزار می شود. این دوره آموزشی از دوشنبه به مدت چهارروز با حضور  کارشناسان ادارات کل حفاظت محیط زیست استانها در محل مجتمع آموزشی امام خمینی در کرج ادامه دارد.


همچنین هفته آینده نیز کارگاه آموزشی آلودگی هوا در خودروهای بنزینی در استان البرز برگزار خواهد شد.

Tagged →

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

پاسخی بگذارید