گرین بلاگ – تازه‌ترین مطالب وبلاگستان محیط زیست

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

پیشه ام نقاشی است

اگر اهل بازدید از موزه باشید و به کاخ موزه سعدآباد هم سری زده باشید حتما او را می شناسید. در مسیر ورودی کاخ درست در فضای سبز روبروی کافی شاپ محوطه، گالری نقاشی ساده و زیبایی توجه شما را جلب می کند.

سید علیرضا عاشوری متولد سال ۱۳۵۵ ، سیزده سال است که در مجموعه فرهنگی سعدآباد مشغول نقاشی است. گالری سبز او در دل چمن گسترده شده است. بیشتر تابلوهایش را با موضوع طبیعت و حیوانات کار می کند.

او می گوید: ساکن کرج هستم. هفده سال است که نقاشی می کنم. در ایام نوروز و دیگر روزهایی که موزه از تعداد بازدید کنندگان بیشتری برخوردار است، استقبال از تابلوهای من نیز بیشتر است.

قیمت آثار هنری علیرضا عاشوری بسته به ابعاد تابلو از بیست هزار تومان شروع می شود به بالا.

علیرضا اگر چه مثل مردم عادی نیست، خوب شنیدن و سخن گفتن برایش بسیار مشکل است، اما دستان توانا و هنرمندش منظره های زیبایی از طبیعت را خلق می کند که نگاه هر بیننده ای را به دلنشینی می نوازد. بسیار خوشرو و صبور است.

اگر گذرتان به کاخ موزه سعدآباد افتاد، دیدار از گالری علیرضا عاشوری خالی از لطف نیست و اگر خواستید یادگاری از این مجموعه فرهنگی با خود به همراه ببرید تابلوهای او می تواند هدیه یا سوغاتی ارزنده و مناسب باشد.

و به قول سهراب سپهری

پیشه ام نقاشی است
گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ می فروشم به شما
تا به آواز شقایق که در آن زندانی است
دل تنهایی تان تازه شود

گزارش و عکس: مرجان صابر

سید علیرضا عاشوری، هنرمند نقاش

Tagged →

About دوستداران محیط زیست ایران

نخستین سایت جمعی دوستداران محیط زیست ایران

View all posts by دوستداران محیط زیست ایران →

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

One thought on “پیشه ام نقاشی است

پاسخی بگذارید