گرین بلاگ – تازه‌ترین مطالب وبلاگستان محیط زیست

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

گل بود به در حال توسعه هم آراسته شد

 

دیگر همه می دانیم که با این وضعیت اقتصادی در جهان و خصوصا شرایط فعلی اروپا، اگر هم ذره ای همت برای بهبود شرایط انتشار باقی مانده باشد، پولی نمانده. در مجموع من و تمام کشورهای جنوب به این نتیجه رسیده ایم که توسعه یافته ها قرار نیست از خودشان حرکت جدی نشان بدهند و اگر هم قرار باشد اتفاق خاصی بیفتد در حد تلاش های محدود دولت استرالیا برای وضع مالیات کربن و یا پرداخت های بی نظم بعضی اروپایی ها در فرمت صندوق سبز اقلیمی است که بسیار کمتر از آن چیزی است که دو سال قبل در ذهن بسیاری می گذشت.

اما این تمام مصیبت نیست. بی بی سی گزارش می دهد که حالا پای برزیل و هند هم به جمع کشورهایی که می خواهند تعهدات را به تعویق بیندازند باز شده، موضوعی که خشم بسیاری از کشورهای فقیر را برانگیخته است. این در حالی است که مذاکرات دوربان امروز شروع می شود.

ظاهرا اصل این موضوع مدتی قبل در اجلاسی شکل گرفته است که در آن 17 انتشار دهنده ی اصلی حضور داشته اند. در این اجلاس هند و برزیل به همراه تعدادی از توسعه یافته ها درخواست فرم های زمانی بلندمدت برای پیاده سازی برنامه های کاهش انتشار داشته اند.

انتشار گازهای گلخانه ای

 

Tagged → ,

SURFIRAN is an Iranian tour operator and Iran travel agency in offers Iran tour packages | Iran Tours - Iran DestinationsEvents

پاسخی بگذارید